GłównaWiadomościWojewódzkie Obchody Dnia Działkowca

Wojewódzkie Obchody Dnia Działkowca

  • sobota, 03 sierpień 2019 13:33
  • Tekst:  ROD Krzekowo

Szanowni Działkowcy,

pragniemy poinformować, iż w trakcie wizytacji naszego ogrodu przez przedstawicieli Zarządu Okręgu Polskiego Związku Działkowców Stowarzyszenie Ogrodowe w Szczecinie, zostaliśmy wyróżnieni spośród innych ogrodów naszego województwa i wybrani jako gospodarz Wojewódzkich Obchodów „DNIA DZIAŁKOWCA”, które odbędą się w dniu 31.08.2019 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich działkowców z rodzinami, dziećmi, wnukami, przyjaciółmi partnerami i partnerkami.

BĘDZIE WIELE ATRAKCJI DLA KAŻDEGO

Wszyscy działkowcy biorący udział w spotkaniu będą mogli pochwalić się swoimi osiągnięciami w uprawach owoców, warzyw, kwiatów oraz wytwarzanych przez siebie przetworów. Wystawić je będzie można na przygotowanych stołach oraz podzielić się swoją wiedzą na ich temat.

Mile widziane będzie również podzielenie się swoimi pasjami pisarskimi, malarskimi, rzeźbiarskimi, kulinarnymi oraz zdrowotnymi i „nalewkarskimi” z wykorzystaniem różnego rodzaju własnych surowców.

Serdecznie zapraszamy,
Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego

Artykuły powiązane

  • Wojewódzkie Obchody Dnia Działkowca
    Szanowni Działkowcy, Przypominamy i zapraszamy na sobotnie dożynki. Impreza planowana jest w godzinach 11-14. Ale zabawa i możliwość spędzenia przyjemnie czasu na pewno się przedłuży. Ze względu na dużą ilość oficjalnych gości…
    Czytaj dalej...