GłównaWiadomościKomunikaty zarządu komisarycznegoKomunikat Komisarza ROD "Krzekowo"

Komunikat Komisarza ROD "Krzekowo"

 • sobota, 28 październik 2017 14:42
 • Tekst:  Zarząd komisaryczny

Zarząd Komisaryczny ROD „Krzekowo” informuje, że tzw. wjazdy inwalidzkie na teren ogrodu z dniem 29 października 2017 roku, w związku z okresem zimowym zostają wstrzymane. Kłódki na bramach wjazdowych będą wymienione.

W okresie zimowym wjazd na teren ogrodu posiadać będą wyłącznie osoby funkcyjne w celu utrzymania i zabezpieczenia infrastruktury ogrodowej.

W dniu 29 października 2017 roku nastąpi zatrzymanie przepompowni ogrodowej. Tym samym woda na działki nie będzie dostarczana. Wznowienie dostarczania wody nastąpi na wiosnę przyszłego roku.

Informujemy, że zamknięte będzie także ujęcie wody z zewnętrznego zaworu przy przepompowni na cały okres zimowy. W poprzednich latach była możliwość pobierania tam wody, głównie przez osoby zamieszkujące na działkach. Ponieważ zachodzi niezwłoczna konieczność rozpoczęcia w tym roku kompleksowego remontu całej przepompowni wszystkie pompy wodne będą wyłączone do kwietnia - maja przyszłego roku. Przepompownia od ponad dwudziestu lat nie była remontowana. Dłużej odkładać tego nie można.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Artykuły powiązane

 • Otwarty program rozwoju ROD
  W dniu 14 marca 2018 r. uchwałą nr 1/XX/2018 członkowie Krajowej Rady PZD przyjęli „Otwarty Program Rozwoju ROD”. Został on opracowany z uwagi na coraz większe zainteresowanie działkami rodzinnymi w ROD. Podstawowymi…
  Czytaj dalej...
 • Zarząd komisaryczny w ROD "Krzekowo"

  W dniu 17.06.2017 roku ukonstytuował się zarząd komisaryczny w ROD „Krzekowo”. Poprzedni zarząd Ogrodu przestał istnieć z uwagi na fakt, że ubyło z niego (na skutek śmierci bądź rezygnacji) ponad pięćdziesiąt procent składu.

  Czytaj dalej...