GłównaROD KrzekowoWiadomości

wiadomości

Data: 15 Sie 2018
Tekst:
W dniu 14 marca 2018 roku członkowie Krajowej Rady PZD przyjęli Otwarty Program Rozwoju ROD. Program za swój naczelny cel stawia rozwój ogrodów działkowych, w tym głównie zaspokajanie potrzeb rodzin na działki…
Czytaj dalej...
Data: 29 Lip 2018
Tekst:
Wydawałoby się oczywiste, że każdy działkowiec dokładnie wie, jak korzystać z ogrodowych kontenerów na śmieci, co i gdzie można wyrzucać, a czego nie.
Czytaj dalej...
Data: 26 Lip 2018
Tekst:
Ładna pogoda sprzyja spędzaniu wolnego czasu na działkach. Ostatnio widzę jak osoby starsze, emeryci i renciści idą na działki prowadząc ze sobą zastępy wnucząt oddanych pod ich opiekę.
Czytaj dalej...
Data: 19 Lip 2018
Tekst:
W wielu naszych ogrodach na wewnętrznych alejkach ogrodowych zauważa się „piękne” nasadzenia. Często bujna roślinność zasłania całkowicie ogrodzenie działki, rozrasta się na pół alejki, a czasem utrudnia nawet przejście.
Czytaj dalej...
Data: 14 Lip 2018
Tekst:
Dość licznym zjawiskiem, rodzącym skargi działkowców są wjazdy do ogrodu pojazdami mechanicznymi. Ogrody działkowe ze swojej istoty i założenia mają być oazą spokoju, wyciszenia wewnętrznego i czystego powietrza. Aspekt życia ogrodowego reguluje…
Czytaj dalej...