Wydrukuj tę stronę

Zarząd ROD Krzekowo informuje

 • środa, 17 styczeń 2018 11:51
 • Tekst:  Zarząd Komisaryczny

Zarząd Komisaryczny ROD „Krzekowo” informuje, że podjął decyzję o wymianie liczników poboru prądu, którym minął okres legalizacji. Na początek zakupiono 50 sztuk liczników, które są systematycznie wymieniane. Koszt jednego licznika z demontażem oraz instalacją nowego to 35 złotych. Jeżeli działkowiec życzy sobie zwrot starego, zdemontowanego licznika to są one do odbioru w biurze zarządu.

 

Jednocześnie informujemy, że do bramek działkowych są przypinane karteczki z treścią o jak najszybszy kontakt z Zarządem Komisarycznym. Prosimy tych działkowców o przybycie w celu uregulowania stanu prawnego do działki. Takich wezwań jest 256. Są to działki, które według posiadanych dokumentów posiadają nie do końca uregulowane formalności prawne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Artykuły powiązane

 • Z ostatnich prac Zarządu Komisarycznego...

  Dawno minęły już czasy kiedy członkowie zarządu komisarycznego obecni byli w ogrodzie tylko w dni urzędowania biura. Obecnie jest tak ogromna ilość zadań do wykonania, że pracują już niemal każdego dnia.

  Czytaj dalej...
 • Uchwała 201/2017 OZ PZD Szczecin

  Uchwała 201/2017 Prezydium Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie z dnia 20.11.2017 r. w sprawie przedłużenia okresu działania zarządu komisarycznego.

  Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie działając w oparciu o przepis § 109 ust.2 p. 15 statutu PZD w oparciu z § 41 ust. 3 postanawia:

  Czytaj dalej...