GłównaROD KrzekowoOgłoszenia

Ogłoszenia zarządu ROD

Ogłoszenia

 

Godziny urzędowania w Biurze Ogrodu

Informujemy, że biuro Ogrodu czynne jest w następujących godzinach:

 

W sezonie letnim

1. Poniedziałki i środy od godz. 13.oo do 17.oo
2. Sobota - od godz. 10.oo do 14.oo

W sezonie zimowym: od 6.11.2017

1. Środy od godz. 11.oo do 15.oo
2. Sobota - od godz. 10.oo do 14.oo

W niedziele i święta biuro jest nieczynne.

 


 

Wjazdy na teren ogrodu

Z dniem 29 października 2017 roku wstrzymane zostają wjazdy gospodarcze oraz inwalidzkie na teren Ogrodu. Wjazd dostępny będzie wyłącznie dla kilku osób odpowiedzialnych za utrzymanie infrastruktury ogrodowej.

 


 

Woda na działkach

W dniu 29.10 2017 roku o godzinie 10.oo zostanie wyłączona hydrofornia dostarczająca wodę do działek. Ponowne uruchomienie wiosną przyszłego roku.

 


 

Opłaty za działki i energię elektryczną

Przypominamy o regularnych opłatach za energię elektryczną. Osobom zalegającym z opłatami energia elektryczna zostanie odłączona. Ponowne podłączenie prądu nastąpi po spłaceniu długów. Prosimy również o dokonywanie opłat za działki.

 


 

Zamykanie bram ogrodu

Zarząd ogrodu informuje, że wszystkie bramy ogrodu poza bramą główną zamykane będą na noc tj. od godziny 22.oo do 6.oo rano.

 


 

Dzikie nasadzenia roślin na alejach ogrodowych

Stanowczo zabrania się sadzenia na alejkach ogrodowych krzewów ozdobnych, iglaków i podobnych roślin. Alejki Ogrodu służą do ruchu pieszego i samochodowego, a przede wszystkim muszą być dostępne i przejezdne dla wozów Pogotowia Ratunkowego, Straży Pożarnej i Policji. Dlatego musi być umożliwiony swobodny przejazd dla tych aut. Wszyscy działkowcy, którzy zajęli swoimi roślinami aleje ogrodu wezwani są do natychmiastowego ich usunięcia.

 


 

Śmieci tzw. gabaryty

Stanowczo zabrania się pozostawiania przy kontenerach na śmieci wszelkiego rodzaju kanap, lodówek, tapczanów, foteli i innych rzeczy o dużych gabarytach. Takie przedmioty każdy działkowiec jest zobowiązany we własnym zakresie wywieźć poza teren ogrodu. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z regulaminem każda działka winna być wyposażona w kompostownik. Wyrzucanie do kontenera odpadów organicznych jest stanowczo zabronione.

 


 

Awarie wody

Wszelkie awarie wodociągu, sieci wodociągowej usuwa hydraulik ogrodowy. Telefon wyłącznie w sprawach awarii wody - 782 504 502.

 


 

Dziki w ogrodzie

W przypadku zauważenia dzików w ogrodzie prosimy o informowanie w biurze Ogrodu lub bezpośrednio do Łowczego Miejskiego - tel. 603 881 398

 


 

Zebranie informacyjne

 

 


 

Dzień Działkowca 2018 

 

 


 

Więcej w tej kategorii: Jak zostać działkowcem »